Darmowe The Division Heartland na rozgrywce. Wygląda całkiem nieźle

The Division Heartland na rozgrywce. Darmowa gra wygląda nieźle
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W sieci pojawił się materiał z rozgrywki The Division Heartland – darmowej odsłony cenionej serii MMO od Ubisoftu. Trzeba przyznać, że wygląda obiecująco.

Niestety zaprezentowany gameplay nie jest zbyt długi. Prezentuje on jedynie kilka krótkich fragmentów zabawy, w tym parę strzelanin, eksplorację i urodziwe widoczki. Miejmy nadzieję, że na bardziej obszerny pokaz gameplay’u nie będzie trzeba czekać zbyt długo.

Ubisoft otworzyło również zapisy do zamkniętych testów wersji beta gry. Możecie z nich skorzystać w tym miejscu. Tytuł trafi jedynie na PC (Ubisoft Connect), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S, a beta będzie dostępna na każdej z tych platform.

Choć The Division Heartland wygląda dobrze, na ten moment wiadomo o nim niezbyt wiele. Będzie to produkcja free to play, która w założeniach zdaje się przypominać płatne odsłony serii, a jednak może kłaść większy nacisk na survival. Gracze trafią do niewielkiego miasteczka w Stanach Zjednoczonych, a ich zadaniem będzie bronienie mieściny przed atakami wrogich żołnierzy. Na tym konkrety się kończą.

Nie znamy daty premiery Heartland. Ubisoft potwierdza, że gra zadebiutuje jeszcze w tym roku lub dopiero w 2023 roku – na ujawnienie pełnego terminu debiutu trzeba jeszcze poczekać.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie