The Dark Pictures: Man of Medan – zaproś przyjaciela do gry za darmo

The Dark Pictures: Man of Medan – zaproś przyjaciela do gry za darmo
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Jeśli chcesz zagrać ze znajomym w The Dark Pictures: Man of Medan, możesz podarować mu darmową przepustkę do wspólnego przejścia gry. 

Deweloperzy ze studia Supermassive Games dają każdemu posiadaczowi gry The Dark Pictures: Man of Medan darmową Przepustkę Przyjaciela. Możemy ją podarować wybranej osobie, która nie posiada tego tytułu, i przejść z nią jeden raz historię w trybie Shared Story Multiplayer. Akcja trwa do 6 stycznia przyszłego roku (dotyczy PC, PS4 oraz Xbox One) i do tego czasu należy wykorzystać kartę. Jeśli ktoś nie posiada obecnie Man of Medan, lecz kupi produkcję do wspomnianego dnia, również otrzyma darmową kartę dla przyjaciela.

The Dark Pictures: Man of Medan – wybieraj roztropnie

Pamiętajcie, że kartę możemy podarować jednej osobie i jeśli już to zrobimy, nie ma odwrotu i cofania decyzji. Po drugie – musimy wybrać gracza, który dysponuje tą samą platformą co my. Zatem – przykładowo – posiadając tytuł na Xbox One, możemy podrzucić przepustkę tylko innemu użytkownikowi konsoli Xbox One. Aby uzyskać dostęp do gry, nasz przyjaciel musi najpierw pobrać wersję próbną gry Man of Medan. I jeszcze jedno – oficjalny blog PlayStation podaje, że w przypadku PS4 obaj gracze będą potrzebować konta PS Plus, aby grać w trybie wspólnej historii. Prawdopodobnie tak samo jest u konkurencji, gdzie wymagany będzie Xbox Live Gold.

Pamiętajcie też, że darmowa przepustka jest częścią najnowszej aktualizacji gry, zatem należy posiadać aktualną wersję, żeby dysponować kartą dla przyjaciela. Poniżej znajdziecie instruktażowe wideo, jak podzielić się przepustką na Steam.

Tryb Curator’s Cut dla wszystkich

Deweloper informuje również, że od teraz tryb Curator’s Cut jest dostępny za darmo dla każdego gracza, który ukończył przynajmniej jedną solową grę Man of Medan. Tryb umożliwia grę w trybie solo z alternatywnymi scenami i perspektywami, których nie można znaleźć w podstawowej grze single.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia