Ubisoft rzuca rękawicę Forza Horizon 5. The Crew Motorfest zapowiedziane, jest zwiastun

The Crew Motorfest zapowiedziane. Ubisoft rzuca rękawicę Forza Horizon
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Ubisoft oficjalnie zapowiedział The Crew Motorfest. Wraz z zapowiedzią, otrzymaliśmy także zwiastun gry. Niektórzy mogą grać już… od dzisiaj!

Poprzednie odsłony cyklu The Crew okazały się co najmniej udane, ale szału wielkiego nie wywołały. Być może zmieni się to za sprawą nowej gry od Ubisoftu, która ma wepchnąć cykl na zupełnie nowe tory.

The Crew Motorfest – zwiastun, premiera, informacje

Firma zapowiedziała w końcu coś, co było już oficjalne. Nowa odsłona serii The Crew po raz kolejny pozwoli nam zasiąść na kółkiem najszybszych i najbardziej imponujących maszyn. Twórcy obiecują, że “każdy znajdzie coś dla siebie” a łącznie przygotowano spory pojazdów. Gra wydaje się czymś w rodzaju “listu miłosnego” do kultury motoryzacyjnej. Teoretycznie mogłoby to oznaczać, że Forza Horizon ma poważnego konkurenta.

The Crew Motorfest zadomowiło się w jednym z najbardziej zapierających dech w piersiach i tętniących życiem miejsc na Ziemi: na wyspie O’ahu w archipelagu hawajskim. To idealny plac zabaw, w którym gracze mogą bawić się swoimi pojazdami: ścigać się ulicami miasta Honolulu, zjeżdżać po pokrytych popiołem zboczach wulkanu, podróżować w głąb bujnego lasu deszczowego, driftować po krętych górskich drogach lub po prostu relaksować się na słonecznych plażach. Samodzielnie lub ze swoją ekipą będą mogli eksplorować całą wyspę za kierownicą setek legendarnych pojazdów.

– czytamy w informacji prasowej

Na ten moment twórcy nie zdradzili więcej informacji, ale obiecują, że zmieni się to w nadchodzących miesiącach. Wiemy za to, że tytuł ukaże się w 2023 roku na PC, PS5, PS4, Xbox Series X i S oraz XOne. W wersji PC mowa o wydaniu produkcji na Epic Games Store i w Ubisoft Store. Co ciekawe, zagrają również posiadacze subskrypcji Ubisoft+.

Kolejną ciekawostką jest fakt, iż niektórzy zagrają już teraz. Jeżeli jesteście członkami programu Insider (i jednymi z “najbardziej zaangażowanych graczy”) możecie uzyskać dostęp do produkcji już teraz, od 1 lutego 2023 roku. W ten sposób Ubisoft rozpoczyna serię zamkniętych testów.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie