Gracze The Crew 2 z PS5 i Xbox Series X mają się z czego cieszyć

The Crew 2 - zrzut ekranu
PS5 Xbox Series

Jeśli gracie jeszcze w The Crew 2 i macie PS5 i/lub Xbox Series X, Ubisoft ma dla Was dobre wieści. Wyścigowa produkcja wkrótce zadziała dużo lepiej na nowych konsolach.

Zapowiedziano, że tytuł zyska wsparcie płynności rozgrywki na poziomie 60 klatek na sekundę na PS5 i Xbox Series X. Dodatkowo gra ma otrzymać wiele usprawnień z grupy quality of life. Na wprowadzenie obiecanych nowości trzeba będzie jednak trochę poczekać, bowiem ich dodaniezapowiedziano dopiero na lipiec bieżącego roku.

Do tej pory The Crew 2 działało w 30 klatkach na sekundę na każdej konsoli. Nawet wersja na PS4 Pro i Xbox One X nie była w stanie wydusić z siebie 60 fps i działała w zablokowanych 30 fps. Gry wyścigowe dużo zyskują na większej płynności rozgrywki, więc konsolowcy zdecydowanie mają z czego się cieszyć.

The Crew 2 jest dostępne na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. W chwili publikacji tego artykułu działa też we wstecznej kompatybilności na PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S.

Ubisoft nie porzuca też innych swoich starszych produkcji. Pod koniec 2020 roku wydano podobną aktualizację do For Honor. Wkrótce wsparcie 60 klatek na sekundę na nowych konsolach ma otrzymać również Assassin’s Creed Origins, choć nie znamy jeszcze dokładnego terminu wydania aktualizacji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie