Assassin’s Creed Origins zostanie ulepszone na PS5 i Xbox Series. Ubi świętuje

Assassin's Creed Origins - grafika
PS5 Xbox Series Xbox Series S

Ubisoft potwierdziło, że pracuje nad aktualizacją Assassin’s Creed Origins. Gra może wkrótce zadziałać dużo płynniej na PS5 i Xbox Series X oraz S.

Firma opublikowała specjalne ogłoszenie, w którym świętuje dzień Assassin’s Creed, który wypada na 21 grudnia. Tego dnia Desmond Miles poświęcił swoje życie, aby uratować ludzkość, więc Ubi postanowiło wybrać właśnie ten termin jako okazję do świętowania.

Ubi ogłosiło przy okazji, że planuje wprowadzić obsługę 60 klatek na sekundę w AC Origins na PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S. Nie wiemy jednak, kiedy należy spodziewać się aktualizacji.

Szczęśliwego dnia Assassin’s Creed!
Niezależnie od tego, czy jesteś wieloletnim fanem, czy dopiero odkrywasz Assassin’s Creed, chcemy Ci podziękować za bycie częścią tej społeczności.
Wasze ciągłe wsparcie, pasja i uwaga dodają nam otuchy każdego dnia.
Bądźcie czujni i czekajcie na więcej w AC Valhalla i ekscytującą przyszłość dla AC.

Zastanawiamy się również nad dodaniem obsługi 60 fps dla Assassin’s Creed Origins, więc bądźcie czujni!

– informuje Ubisoft na Twitterze

Origins to jedna z najlepiej przyjętych odsłon serii, a także pierwsza, która sprowadziła ją na tory gier RPG. Produkcja ukazała się w 2017 roku i zapoczątkowała kolejną erę dla cyklu o skrytobójcach.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie