Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

The Binding of Isaac – nowy dodatek duży jak cała gra

The Binding of Isaac otrzyma niedługo dodatek o rozmiarach pełnoprawnej kontynuacji. Edmund McMillen zapowiada skalę rozszerzenia.

Najsłynniejsze dzieło Edmunda McMillena to niekoronowany król gier rogue-like, który już w swojej flashowej formie zdobył serca graczy. Dodatkowo wersja Rebirth otrzymała ogrom świeżej treści od czasu swojej premiery, a już niedługo poszerzy się o kolejną dawkę zawartości.

Choć Repentance, bo tak nazwano nowy dodatek, zostało zapowiedziane już jakiś czas temu, to dopiero teraz poznaliśmy skalę produkcji. Z drugiej strony chyba lepiej nazywać ten projekt kontynuacją.

McMillen twierdzi, że Repentance ma więcej zawartości, niż Rebirth (czyli osobna produkcja) w stosunku do przeglądarkowej wersji gry. Odważna deklaracja, prawda?

Nie są to z pewnością puste słowa, bowiem studio Nicalis słynie z ogromnych aktualizacji do swoich gier. Wspomniane wcześniej Rebirth otrzymało wcześniej dodatki, które wprowadziły onieśmielające wręcz ilości nowych przedmiotów i przeciwników.

Słynny twórca gier indie obiecuje, że fani z pewnością nie będą zawiedzeni nadchodzącym dodatkiem. Jak do tej pory nie udało mu się zawieść miłośników swojej produkcji. Pozostaje tylko czekać do tegorocznej premiery.

The Binding of Isaac: Repentance zadebiutuje na Steam już 31 grudnia. Już teraz możecie dodać DLC do swojej listy życzeń. Na informacje o wersji konsolowej będziemy musieli jeszcze poczekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się