Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Premiery gier: 28 grudnia – 3 stycznia

Rok 2020 pożegnamy bez większej pompy. W ostatnim tygodniu grudnia premiery gier będą dla osób, które zaliczyły już wszystkie inne tytuły.

Końcówka grudnia i początek stycznia nie zwiastuje gier przełomowych. Z lampką piccolo w dłoni odpalimy kompy i konsole bez większej ekscytacji, bo nowych gier AAA już nie uświadczymy w 2020. Choć aż tak całkiem źle nie będzie – na sylwestra możemy zakupić coś do pogrania w towarzystwie lub zgarnąć coś zupełnie za darmo.

Oto nadchodzące premiery gier, które pojawią się jako ostatnie w 2020…

Papa’s Quiz (28 grudnia)

Platforma: PC: Steam

  • „Koronka” pokrzyżowała plany na sylwestra wielu z nas, ale nie trzeba go spędzać na smutno. W gronie najbliższych będziemy mogli odpalić grę towarzyską Papa’s Quiz. Mechanika gry jest dziecinnie prosta – uczestnicy zabawy otrzymują wspólne pytania, na które należy odpowiadać za pomocą smartfonów lub tabletów. Dla graczy przygotowano 3 tys. pytań z kilku dziedzin i niestety zapisanych w języku angielskim.

The Dream of Shadowlands Episode 1 (28 grudnia)

Platforma: PC – Steam

  • Za darmo to i ocet słodki, prawda? Jeśli bliska jest Wam wspomniana zasada, to możecie za darmo dodać do swojej biblioteki Steam 1. odcinek RPG horror stylizowany na retro anime z lat ’90. Nie jest to co prawda tytuł z budżetem na poziomie gier AAA, a jednak może się spodobać fanom indyków. W tym przypadku celem gry jest wydostanie się z mrocznego świata, gdzie na bohaterkę czyhają najróżniejsze potwory.

Wingspan (29 grudnia)

Platforma: Switch

  • Deweloperzy z Monster Couch przenieśli popularną planszówkę do świata cyfrowego. Podobnie jak w oryginale musimy zadbać o rozwój własnego rezerwatu dla ptaków wykonując różne aktywności – zdobywanie nowych kart z ptakami, składanie jaj, zbieranie pożywienia. Działamy tu wedle systemu turowego z ograniczoną liczbą rund. Możemy grać w pojedynkę lub w trybie multi w ramach rywalizacji z 3 innymi graczami.

The Binding of Isaac: Repentance (31 grudnia)

Platforma: PC, PS4, Xbox

  • Jedna z trudniejszych gier z gatunku roguelike otrzyma spore rozszerzenie, które doda m.in. nowych przeciwników, lokacje i alternatywne zakończenie. Twórcy postarali się również o kilka zmian w interfejsie, aby grało się jeszcze przyjemniej. Na Steam najnowsze DLC ma zadebiutować 31 grudnia, lecz nie wiadomo czy premiera nie zostanie przeniesiona na przyszły rok.

Pacer (do końca grudnia)

Platforma: XONE

  • „Gdzie jest Pacer?” – mogą zachodzić w głowę właściciele konsoli XONE, bowiem już 2 miesiące temu gra miała swoją premierę na PC i PS4. Przedstawiciele studia zetknęli się z poważnym problem na platformie Microsoftu, co uniemożliwiło jednoczesne wydanie duchowego spadkobiercy WipeOut. Futurystyczna wyścigówka jest już podobno na ostatniej prostej i przed wystrzeleniem fajerwerków Pacer ma pojawić się w Xbox Live.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się