Testy beta Battlefield: Hardline. Poznaliśmy szczegóły

Zamierzacie przystąpić do testowania?

Beta Battlefield: Hardline będzie otwarta dla wszystkich, więc nie musimy posiadać żadnego klucza, by wziąć w niej udział. Każdy się załapie. Druga ważna informacja jest taka, że testy mają przebiegać na każdej platformie, na jakiej Hardline ma zadebiutować. Pobawimy się zatem w testera na PC oraz konsolach: PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One i Xbox 360.


Nie poznaliśmy niestety jeszcze daty rozpoczęcia testów, lecz wiemy, co beta będzie zawierać. Poszalejemy w dwóch różnych trybach, na dwóch różnych mapach.

Urządź sobie jazdę testową w zupełnie nowym trybie „Fucha”, w którym zaciekła walka łączy się z zawrotną prędkością. To najlepszy sposób, by poznać nowy styl akcji, który Visceral Games wnosi do serii Battlefield. Możesz też ruszyć do walki jako gliniarz lub gangster w klasycznym trybie „Podbój” dla 64 graczy – czytamy na oficjalnej stronie Battlefield: Hardline.

Podczas zabawy będziemy mogli rozwijać naszą postać bez żadnych ograniczeń. – Mamy nadzieję, że będziesz grać w betę do upadłego. To dla nas nieoceniona pomoc. Celem testu jest udoskonalenie gry i zapewnienie jej jak największej stabilności w momencie premiery – tłumaczy Visceral Games.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

48 Shares
Share48
+1
Tweet