Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

TES 6 – szczegóły za kilka lat. Premiera The Elder Scrolls 6 jest bardzo odległa

Dwa lata temu Bethesda zapowiedziała oficjalnie The Elder Scrolls 6 od razu zaznaczając, że zanim dojdzie do premiery gry, deweloper wypuści kosmiczne Starfield. Fani nadal drążą temat i oczekują szczegółów TES 6, ale twórcy serii nie zamierzają dzielić się informacjami… przez najbliższych kilka lat.

Niemal dwa lata temu Bethesda pokazała teaser TES 6 i do dzisiaj zebrał on 11 512 609 wyświetleń na YouTube. Wynik świetny, który pokazuje, jak bardzo gracze pragną kontynuacji. Niestety, nie tylko będziemy czekać lata na premierę The Elder Scrolls 6, lecz wygląda na to, że poczekamy lata na jakiekolwiek szczegóły, nie mówiąc o pierwszym konkretnym zwiastunie.

Na Twitterze padło pytanie – Kiedy możemy spodziewać się informacji o The Elder Scrolls 6? Potrzebujemy tego. Reżyser Bethesda Games odpowiada na to: To po Starfield, o którym właściwie nic nie wiecie. Jeśli więc przychodzisz do mnie teraz po szczegóły, a nie za lata, nie mogę spełnić Twoich oczekiwań.

Pytanie zatem – po co Bethesda w ogóle ujawniała oficjalnie TES 6, skoro gra pewnie istnieje dopiero w głowach twórców, albo na nielicznych zapiskach? Pewnie chciano skończyć z pytaniami o grę, a może dać społeczności coś „pozytywnego” po zapowiedzianym miesiąc wcześniej Fallout 76, który został zbombardowany za swoją sieciową naturę i niezadowalający poziom wizualny?

Cóż… póki co Bethesda walczy z mobilnym The Elder Scrolls: Blades, które od roku siedzi we wczesnym dostępie. Kogoś interesuje w ogóle ten tytuł?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się