Premiera The Elder Scrolls 6. Zapomnijcie o tej grze na wiele lat

0 komentarzy

Znany insider twierdzi, że The Elder Scrolls 6 nie zadebiutuje w ciągu najbliższych kilku lat. Bethesda skupia się na innych projektach.

Od premiery Skyrim minęła już prawie dekada. Hit Bethesdy żyje do dziś dzięki całej masie portów na nowe platformy i dziesiątkom tysięcy modyfikacji i nie zanosi się na to, aby miał nagle zniknąć ze świadomości graczy.

O szóstej odsłonie serii mówi się od bardzo dawna i wciąż wiadomo o niej bardzo, ale to bardzo mało. Wiemy, że gra powstaje i że ma zadebiutować po Starfield. Ogłoszenie daty premiery jest jednak bardzo odległym tematem.

Wygląda na to, że The Elder Scrolls 6 może zadebiutować dopiero w drugiej połowy dekady. Tyler McVicker to osoba odpowiedzialna za całą masę potwierdzonych przecieków. McVicker posiada wiele źródeł i słynie z dzielenia się z graczami poufnymi wiadomościami.

Według insidera, Starfield potrzebuje jeszcze roku lub dwóch lat pracy, a TES6 ma zadebiutować dużo, dużo później.

To bardzo przykra wiadomość dla fanów The Elder Scrolls, jednak nie należy obierać jej za pewnik. Tyler podkreśla, że to tylko przewidywania i wynikają one zapewne z informacji, które zdobył dzięki swoim źródłom.

Jedno jest pewne – nie możemy spodziewać się premiery The Elder Scrolls 6 w ciągu najbliższych dwóch czy trzech lat. To bardzo wymagający projekt podobnie jak Starfield, które również ma być ogromną produkcją.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się