TES 6 na E3 2018 to nie wszystko. Darmowy The Elder Scrolls: Blades zapowiedziany

Choć największą niespodzianką konferencji Bethesdy na E3 2018 była dla wielu zapowiedź TES 6 (tutaj pierwszy filmik i zapowiedź The Elder Scrolls VI), deweloperzy zapowiedzieli jeszcze jedną grę z tego samego uniwersum, która będzie rozprowadzana za darmo. Poznajcie The Elder Scrolls: Blades.

Konferencja Bethesdy na E3 2018 była naprawdę bogata w emocje. Wiemy już, że na TES 6 przyjdzie nam jeszcze długo poczekać, ponieważ gra znajduje się na etapie przedprodukcyjnym. Choćby orientacyjna data premiery nie jest przy tym znana. Fani marki The Elder Scrolls dostaną jednak o wiele wcześniej nową grę ze swojego ukochanego uniwersum.

Bethesda na E3 2018 – TES 6 to nie wszystko

The Elder Scrolls: Blades ujawnione

Zabierz Elder Scrolls ze sobą, dokądkolwiek pójdziesz, dzięki The Elder Scrolls: Blades, ujawnionemu podczas prezentacji Bethesdy na E3 2018. Blades to zupełnie nowa gra z serii Elder Scrolls, przygotowana przez Bethesda Game Studios, która pojawi się jesienią 2018 roku. Będzie dostępna w formacie free-to-play na urządzeniach iOS i Android, a wstępna rejestracja już się rozpoczęła

OGROMNA, PIERWSZOOSOBOWA GRA ROLE-PLAYING, STWORZONA Z MYŚLĄ O URZĄDZENIACH PRZENOŚNYCH

W The Elder Scrolls: Blades jesteś członkiem starożytnego zakonu Ostrzy. Po wygnaniu, szukasz schronienia w odległym rodzinnym mieście, ale okazuje się, że zostało ono zrujnowane. Teraz to ty musisz odbudować miasto i przywrócić mu dawną chwałę.

Blades zawiera wiele elementów, które fani uwielbiają w serii Elder Scrolls – przepięknie renderowane otoczenie z grafiką w jakości konsolowej, potężną magię, mnóstwo wyposażenia do zebrania, umiejętności, które można rozwijać i oczywiście – starcia fantasy w czasie rzeczywistym! Walki są rozstrzygane na ekranie dotykowym, dzięki któremu wykonujesz zamachy mieczem, parujesz ciosy przeciwnika, uwalniasz potężne wyładowania elektryczne i nie tylko.

MISJE. TWORZENIE. PODBOJE

Odbudowa miasta to coś więcej niż tylko gromadzenie narzędzi i materiałów. Potrzeby jest twój nadzór! Przebudowując otoczenie możesz też personalizować miasto tak, jak zechcesz.

Uważasz się za świetne Ostrze? Udowodnij to na arenie! Blades zawiera walkę jeden na jeden, w której musisz parować ataki wroga w czasie rzeczywistym, jednocześnie wyprowadzając własne.

Gracze szukający prawdziwych wyzwań znajdą też w Blades Otchłań – tryb, w który można grać bez końca, a w którym odważni bohaterowie przekraczają własne limity, zaliczając kolejne poziomy nieskończonego lochu. Wraz z postępami wrogowie stają się coraz bardziej zabójczy.

TWOJA PRZYGODA, TWOJE DECYZJE

Niezależnie od tego, czy rozgrywasz kampanię dla jednego gracza, chcesz zdobyć rekord w Otchłani czy gromisz rzeczywistych śmiałków na arenie, Blades zawiera różne sposoby na grę – zarówno pod względem tworzenia postaci, jak i osobistych preferencji sterowania.

Blades obsługuje dwuręczny schemat sterowania w poziomie i jednoręczny schemat sterowania w pionie, jeśli potrzebujesz wolnej ręki, aby wypić kawę albo dyskretnie zgładzić kilka goblinów w trakcie nudnego spotkania. Musisz jedynie obrócić urządzenie!

Chcesz rozpocząć przygodę jako Ostrze? Zarejestruj się online pomiędzy niedzielą, 10 czerwca a piątkiem, 15 czerwca i zyskaj szansę na udział w programie wczesnego dostępu do The Elder Scrolls: Blades. Otrzymasz też unikatowy miecz i hełm! Odwiedź PlayBlades.com już dziś i dowiedz się więcej – możesz zagrać w grę przed jej publiczną premierą, jeszcze w tym roku.

Źródło: Bethesda, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.