Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Ten film zmieni Wasze wyobrażenie o Sonicu. Na zawsze…

To jeden z najdziwniejszych i zarazem najbardziej zabawnych materiałów, jakie powstały o Sonic the Hedgehog.

Na początek zaznaczę, że fanem niebieskiego jeża jestem od czasów dzieciństwa. Sonic zawsze kojarzył mi się z super bohaterem, odważnym wariatem, który nie zostawia przyjaciół w biedzie.

Choć po obejrzeniu poniższego materiału mój ideał Sonica nie legł w gruzach, od dzisiaj będą patrzył na tę postać nieco inaczej :-).

A na poważnie – filmik wyprodukowany przez Animation Domination to prawdziwa bomba humoru, którą powinien oberwać każdy fan serii Sonic the Hedgehog. Odpalając go dowiecie się, jak to jest z jeżami naprawdę. Ponoć SEGA nie trzymała się faktów, wcielając te małe zwierzątka do swojej gry :-).

Twórcy materiału zastrzegają, że ich obraz Sonica jest bardziej prawdziwy, ponieważ wzorowali się na Wikipedii: Kiedy zwierze napotka nowy zapach, będzie lizać i gryźć jego źródło. Następnie wytworzy pianę na pysku, którą zaaplikuje na swoje kolce. Cel tego rytuału jest nieznany…

Zostawiamy Was sam na sam z całą prawdą o Sonicu

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się