PS4 Pro dorównuje automatom do gier? Zapraszamy na porównanie grafiki

PS4 Pro dorównuje automatom do gier? Zapraszamy na porównanie grafiki
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Jest moc w sprzęcie od Sony.

Tekken 7 zadebiutował w japońskich salonach gier już w 2015 roku i dopiero teraz możemy ugościć najnowszą odsłonę słynnej serii w domowym zaciszu (na PC, PS4 i Xbox One). Jak pisaliśmy dzisiaj rano, produkcja nieźle sprzedaje się na terenie Wielkiej Brytanii. Tytuł wylądował na samym szczycie najnowszego rankingu TOP 40 od firmy Chart-Track.

Jeśli natomiast interesuje Was bardziej wizualna strona Tekken 7, zerknijcie na poniższy filmik, którym uraczył nas YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1. Jego materiał konfrontuje wersję bijatyki odpaloną na PlayStation 4 Pro z automatowym odpowiednikiem.

Jak oceniacie domową edycję tytułu?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie