Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Tej funkcji nie znajdziecie w dzisiejszej aktualizacji PlayStation 4

Już ponad rok temu producent obiecywał, że coś takiego znajdzie się w nowej konsoli Sony.

Szybkie zatrzymywanie i wznawianie rozgrywki, miało być jednym z kluczowych elementów promujących PlayStation 4 podczas premiery. Niestety producent z czasem zaczął unikać tego tematu, a funkcja ta ostatecznie nie trafiła do konsoli. Taka opcja prezentowała się całkiem nieźle. Otóż za pomocą jednego przycisku, gracz miał wyłączyć konsolę, a później szybko ją włączyć i rozpocząć rozgrywkę od momentu, w którym skończył.

Jak zapewnia Murray Hume, menedżer ze SCE, Sony nadal pracuje nad tym elementem. Niestety nie wiemy, kiedy miałby się dokładnie pojawić. Biorąc pod uwagę fakt, że wszelkie duże zmiany w oprogramowaniu PlayStation 4 idą producentowi dość opornie, zapewne nieprędko zobaczymy opcję Suspend/Resume w konsoli.

Jeśli z kolei chcecie wiedzieć więcej na temat najnowszej aktualizacji oprogramowania w PlayStation 4, zapraszamy tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się