Nowa aktualizacja do PS4 “nie jest zbyt daleko”. Domyślamy się, co wprowadzi

Czego oczekujecie po nowej łatce systemowej?

Dosłownie kilka dni temu (17 lutego) dostaliśmy niezapowiedzianą aktualizację 2.04, która oprócz tego, że pojawiła się znienacka, nastręczyła niektórym graczom nieco problemów. O wszystkim pisaliśmy tutaj.

Wspomniana łatka zaskoczyła ponadto swoją zawartością, lecz nie było to zaskoczenie pozytywne. Ot, dostaliśmy po prostu kolejną poprawę stabilności systemu.


Niedługo po wydaniu łatki 2.04 na oficjalnym blogu PlayStation zasugerowano jednak, że wkrótce pojawi się kolejny firmware. Fred Dutton z Sony napisał w odpowiedzi na pytanie jednego z graczy: Nie mam dla Ciebie dzisiaj żadnych wiadomości, lecz następna aktualizacja nie jest zbyt daleko. Poinformujemy o tym jak najszybciej (PrtSc poniżej).

Ciekawe, jakim numerkiem zostanie oznaczona łatka – 2.05 czy 3.0? Bardziej zastanawiające jest oczywiście to, co może zawierać. Microsoft niemal z każdym update’m wnosi coś nowego. Marcowy firmware ma przynieść Xboksowi One m.in. wykonywanie screenshotów.

A na co mogą liczyć w najbliższej aktualizacji właściciele PS4? Według ostatnich przecieków będzie to m.in. funkcja ustawiania w menu konsoli własnej tapety – dowolnego obrazka, który znajdziemy w sieci. Stawiamy więc, że będzie to jedna z nadchodzących nowości. Co jeszcze? Dajcie znać, czego oczekujecie.

aktualizacja-PS4

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

46 Shares
Share46
+1
Tweet