Tannenberg

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Tannenberg z mapą w Przemyślu. Data premiery na PS4 i Xbox One

Twórcy Tannenberg ujawniają, kiedy dokładnie strzelanka trafi na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Dodatkowo możemy zerknąć na świeżutki zwiastun prezentujący mapę w Przemyślu.

Studio BlackMill Games zaprasza konsolową brać na front wschodni podczas I wojny światowej. Data premiery Tannenberg na PS4 i Xbox One została wyznaczona na 24 lipca. Tego samego dnia w strzelance pojawi się nowa mapa skoncentrowana na walkach dookoła ufortyfikowanego miasta Przemyśla. Będzie ona dostępna nie tylko na konsolach, lecz od razu również na PC.

Tak deweloper opisuje nową lokację: Ufortyfikowane miasto Przemyśl było miejscem najdłuższego oblężenia podczas I Wojny Światowej, gdzie Austro-Węgierscy żołnierze ostatecznie poddali się Rosji. Wysokie mury sprawiają, że jest to zupełnie inne pole walki niż pozostałe, otwarte, jakie znaleźć można na innych mapach gry. Starcia na Wschodzie rozciągają się przez różne krajobrazy: od rozległych lasów i wypalonych wsi aż do rumuńskich szczytów, łotewskich bagien i astro-węgierskich fortec.

BlackMill Games podkreśla, że sterowanie, grafika i działanie zostało zoptymalizowane do gry na konsolach, aby zapewnić niczym niezakłócone doświadczenie wieloosobowe. Podkreślono, że tryb Maneuver da dostęp do 40-osobowych bitew, z możliwością wzięcia w niej udziału do 20 botów. Dodatkowo czytamy w komunikacie twórców, że podjęto dodatkowy wysiłek, aby Tannenberg korzystał z pełni możliwości jakie daje PlayStation 4 Pro oraz z obrazu jak z konsoli Xbox One X na Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się