Takiego sukcesu nie było w 23-letniej historii marki PlayStation! Sony chwali się rekordem

Sony ma powody do dumy.

Czarny Piątek za nami i już wczoraj mieliśmy sygnał z rynku brytyjskiego, że tym razem Sony poradziło sobie wyjątkowo dobrze, jeśli chodzi o sprzedaż PlayStation 4. Teraz mamy kolejne wieści odnośnie tego, co działo się podczas Black Friday i trzeba powiedzieć – jest się czym chwalić!

Przedstawiciel Sony zdradził podczas rozmowy z telewizją CNBC, że podczas Czarnego Piątku 2017 dział PlayStation zanotował największe przychody w 23-letniej historii marki.

Sprzedaliśmy więcej konsol, niż w trakcie 23 lat historii PlayStation. PlayStation Plus było naturalnym dodatkiem do tych zakupów – zaznacza Eric Lempel, szef PlayStation Network.

Wiele osób twierdziło na początku tej generacji, że biznes konsolowy się kończy, że to się nie uda. Ale jak widzicie, interes związany z PlayStation 4 rozwija się świetnie. W zeszłym miesiącu Sony podało swoje przychody i okazało się, że zanotowaliśmy wzrost o 346 procent. Większość z tego wyniku wygenerował właśnie dział PlayStation. To dla nas niesamowity rok. Sprzedaliśmy więcej konsol, niż kiedykolwiek – dodaje Eric Lempel.

Dajcie znać, czy przyłożyliście swój portfel podczas tegorocznego Black Fridey do sukcesu Sony. Pochwalcie się, czy wyłapaliście jakąś świetną okazję!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: