Tak teraz kibice i piłkarze będą reagować na gole

EA obiecuje, że FIFA 15 przyniesie sporo nowości w popularnych cieszynkach. Filmik, który to obrazuje daje przedsmak tego, co zobaczymy na boisku.

Faktycznie po jego obejrzeniu można dość do wniosku, że FIFA 15 przeniesie sporo spontanicznych i ciekawych reakcji piłkarzy i kibiców z prawdziwego boiska na wirtualne. Co interesujące, twórcy wdrożyli aż 600 nowych reakcji. Ponadto mają one być uzależnione od sytuacji na boisku.

Wyobraźcie sobie, że piłkarze z waszej drużyny inaczej reagują na bramkę strzeloną w pierwszych minutach spotkania jak i tę, która padnie jako kolejna w meczu. To samo dotyczy się różnego rodzaju nieudanych akcji. Inaczej zawodnicy mają reagować jak nie uda się pierwszy strzał na bramkę, wtedy będą dopingować, a jeśli ten sam zawodnik po raz kolejny spudłuje, reszta drużyny ma się wściekać. Tego w FIFIE jeszcze nie było!


Poniżej prezentujemy filmik, która przedstawia nowe reakcje piłkarzy jak i kibiców. Wygląda to naprawdę bardzo fajnie, oby równie dobrze działało w praktyce. Premiera FIFY 15 już 26 września.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

4 Shares
Share4
+1
Tweet