Tak działają cybernetyczne modyfikacje w Call of Duty: Black Ops III

Nasz bohater będzie dysponował super mocami. Sami zobaczcie, z jakich możliwości skorzysta.

Przechodząc kampanię fabularną Call of Duty: Black Ops III będziemy mogli używać specjalnych zdolności, które pokazano na poniższym trailerze. Nasz bohater zostanie w nie wyposażony dzięki cybernetycznym modyfikacjom.


Na początek coś na krótki dystans, czyli rażenie prądem. Żeby tego dokonać, trzeba podejść do wroga na wyciągnięcie ręki, jednak efekt murowany – jedno pchnięcie i mamy przed sobą trupa. Ciekawie prezentuje się również umiejętność, która pozwoli nam – tym razem działając z dystansu – zdetonować granaty, które przeciwnik posiada w swoim ekwipunku. Można w ten sposób załatwić kilku przeciwników za jednym zamachem.

Dalej mamy mikro-drony. Wypuszczając rój takich robotów w stronę wroga, nie musimy się już martwić, że będzie miał jeszcze ochotę brać nas na muszkę. Na koniec coś, co może Was zaskoczyć. Chcecie zobaczyć wymiotujących przeciwników? Rozstroimy ich żołądki używając mocy fali dźwiękowej.

To oczywiście nie wszystkie umiejętności, które znajdziemy w Call of Duty: Black Ops III, a jedynie te, które pojawia się w drzewku Chaos. Zapewne wkrótce zobaczymy kolejne filmiki, przedstawiające kolejne super moce.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

15 Shares
Share15
+1
Tweet