Bruce Willis powraca do Nakatomi Plaza. Za nami 34. rocznica premiery Szklanej pułapki

Szklana pułapka - Bruce Willis na dachu Nakatomi Plaza
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Z okazji 34. rocznicy światowej premiery ponadczasowego hitu, jakim okazała się Szklana pułapka, Bruce Willis powrócił do Nakatomi Plaza.

W krótkim wideo zamieszczonym przez żonę aktora, Emmę Heming Willis, widać samego Willisa na dachu budynku, a następnie sekwencje z jego ikonicznej kreacji Johna McClane’a. W ten sposób para uczciła kolejną rocznicę premiery filmu; choć trudno uwierzyć w upływ czasu, Szklana pułapka pojawiła się w kinach 15 lipca 1988 roku.

Budynek, który fani filmowej serii kojarzą jako Nakatomi Plaza, to w istocie Fox Plaza – drapacz chmur zlokalizowany w Los Angeles. To właśnie tam osadzono akcję pierwszej części franczyzy; John McClane (Bruce Willis) pokonał wówczas grupę terrorystów pod przewodnictwem Hansa Grubera (Alan Rickman).

Krótki materiał zamieszczony przez Emmę Heming to także okazja, by zobaczyć Bruce’a Willisa po oficjalnym zakończeniu kariery. To szczególnie miłe dla fanów aktora, który – jak widać – nawet mimo postępujących problemów zdrowotnych stara się uczestniczyć w życiu publicznym na tyle, na ile może. Film z przypomnieniem jego roli Johna McClane’a możecie zobaczyć na oficjalnym instagramowym koncie Emmy Heming Willis:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie