„Szklana Pułapka” dostanie prequel? Coś może być na rzeczy

Czy powstaje nowa Szklana Pułapka?
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Jest spora szansa, że powstanie prequel filmu „Szklana Pułapka”. W fabule przedstawiona zostanie historia młodego Johna McClane’a, który rozpoczyna swoją karierę w Nowym Jorku w latach 70.

Według portalu World of Reel, który z kolei powołuje się na dziennikarza Daniela Richtmana, nowy film „Szklana Pułapka” ma być w produkcji. Nie chodzi tutaj o kontynuację piątej części (wydanej w 2013 roku), ale o prequel, czyli produkcję ukazująca wydarzenia sprzed pierwszej odsłony./

Jak czytamy we wspomnianym wyżej serwisie, nowy „Die Hard” powstaje w wytwórni 20th Century i ma bazować na fabule komiksu „Die Hard: Year One. Jego fabuła opiera się o losy młodego McCane’a, który zostaje policjantem w Nowym Jorku w latach 70.

Już w 2018 roku prequel „Year One” dostał zielone światło, aby zostać wyprodukowanym. Wtedy to Len Wiseman został reżyserem, natomiast w tym samym czasie Disney kupiło 20th Century Fox i projekt wstrzymano.

Jeśli informacje podane przez World of Reel okażą się prawdziwe, interesujące jest, kto zostanie obsadzony w roli młodego Johna McClane’a. Zapewne wielu aktorów młodego pokolenia chciało zagrać tak kultową rolę.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie