Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Powstaje symulator sekcji zwłok. Opublikowano trailer (nie oglądajcie przy kolacji)

Autopsy Simulator – horror z elementami symulatora, w którym wcielamy się w nawiedzonego patomorfologa – właśnie trafił na Steama. Tworzeniem tytułu zajmuje się polskie studio Woodland Games, a wyda go PlayWay.

Wydaje się, że po zapowiedzi I am Christ i The Pope: Power and Sin nic nas już nie zaskoczy. Tymczasem PlayWay ma w zanadrzu coś jeszcze: Autopsy Simulator, czyli grę, w której dokonujemy sekcji zwłok, grzebiemy w kartotekach i dochodzimy przyczyn zgonów, przy okazji stawiając czoła nadnaturalnym siłom i mrokom własnego umysłu.

„Gracz wciela się w postać patomorfologa Jacka. Podczas sekcji zwłok tajemniczej kobiety, Jack odnajduje w jej wnętrzu pierścionek należący do jego zaginionej przed laty żony Kate. Wraz z rozwojem akcji pojawiają się nowe elementy układanki. Aby odkryć prawdę, Jack musi zmierzyć się z mrocznymi siłami oraz słabościami własnego umysłu”, czytamy na Steamie.

Każdy przypadek był podobno konsultowany z patomorfologami i lekarzami medycyny sądowej, więc o realizm w grze zainteresowani nie muszą się martwić.

Tytuł właśnie trafił na Steama i można go już dodawać do listy życzeń. Nie jest jeszcze znana data debiutu Autopsy, ale na dzień dzisiejszy na platformie widnieje informacja, że symulator ma trafić do łapek graczy jeszcze w tym roku.

Jeśli chcecie teraz koniecznie na coś popatrzeć, to PlayWay ma do pokazania trailer. Obejrzałam kawałek i już wiem z autopsji (ha, ha), że to raczej nie moje klimaty – ale domyślam się, że znajdą się tacy, dla których granie w tę produkcję będzie przyjemnością. W końcu… liczy się wnętrze, czyż nie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%