Syberia 3

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Syberia 3 – krótki zwiastun rozgrywki

Twórcy bardzo powoli odsłaniają karty.

W sieci pojawił się krótki zwiastun nadchodzącej Syberii 3. Odsłania on nieco historii w grze, ale także kilka sekund z rozgrywki. Dużo tego więc nie ma, ale zawsze wspomniany fragment może pokazać, w którą stronę zmierzają twórcy.

Póki co nie dziwi nas fakt, że studio producenckie tak mało chwali się grą. Premiera Syberia 3 została przesunięta z końcówki tego roku na pierwszy kwartał 2017 roku. Powodem przesunięcia daty wydania jest chęć dopracowania kilku elementów. O jakich mowa?

Przede wszystkim twórcy chcą wrzucić do gry więcej materiałów wideo, więcej opcji dialogowych, a także wzbogacić sekwencje z lektorami. Elliot Grassiano, wiceprezes studia producenckiego Microids podkreśla, że zdaje sobie sprawę z tego, że fani czekają na grę, ale świat Syberii jest bardzo bogaty i wymaga tego, aby go pokazać jak najlepiej.

Cóż, przyjmujemy powyższe argumenty i skoro dodatkowy czas na wydanie gry ma być przeznaczony na jej uzupełnienie o pewne elementy, jesteśmy za.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%