Syberia 3 – rozwiązywanie zagadek na nowym gameplay’u

Tak prezentuje się nadchodząca przygoda z Kate Walker w roli głównej.

Syberia 3 zadebiutuje 20 kwietnia na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w pełnej polskiej wersji językowej. W rolę głównej bohaterki wcieli się Anna Dereszowska.

Tymczasem możemy zerknąć na anglojęzyczny gameplay, który przedstawia sześć minut zmagań naszej bohaterki z przeciwnościami losu. Choć poziom graficzny tytułu nie obfituje w fajerwerki, moc produkcji tkwi w dobrej fabule oraz ciekawych zwrotach akcji. Liczymy, że pod tym względem Syberia 3 wyjdzie obronną ręką!

Syberia 3 – polski dubbing w nowym zwiastunie. Anna Dereszowska jako Kate Walker

Ponizszy zwiastun produkcji pozwala posłuchać, jak prezentują się polskie głosy. Nie ma zatem co zwlekać i przechodzić do poniższego materiału.

O czym opowie Syberia 3? Historia rozpoczyna się w momencie, kiedy umierająca Kate zostaje odnaleziona przez Youkoli, plemię nomadów migrujące ze swymi śnieżnymi strusiami. Utknąwszy w wiosce Valsembor muszą znaleźć sposób, by kontynuować podróż, stawiając czoła przeciwnikom, niespodziewanym przeciwnościom losu i przeszłości Kate, która wkrótce ją dogania… – czytamy w opisie filmiku.

Edycja kolekcjonerska gry Syberia 3 – zimowy unboxing

Premiera gry Syberia 3 przewidziana została na kwiecień tego roku, więc czas najwyższy przyjrzeć się specjalnej wersji kolekcjonerskiej. Ta jest opakowana w naprawdę duże pudło, więc musi skrywać interesujące dobra. Co zatem znajdziecie w środku?

Zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Syberia 3:

  • gra Syberia 3
  • figurka Kate Walker
  • artbook
  • komiks
  • dwie litografie
  • ścieżka dźwiękowa z gry (wersja cyfrowa)
  • kolekcjonerskie pudełko

Poniżej znajdziecie wideo z rozpakowywania EK, dzięki czemu dokładnie możecie przyjrzeć się całej zawartości. Cena Syberii 3 w takiej wersji została ustalona na 399 złotych w przypadku PC oraz 499 zł na PS4 i XOne.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.