Supergirl w Injustice 2 – gameplay z nową fighterką

Injustice 2 - Supergirl
Newsy PS4 XOne

Fani gry będą zadowoleni.

W sieci pojawił się nowy materiał wideo związany z Injustice 2. Tym razem do gry zasiadła redakcja IGN, która nagrała ponad dwie minuty z Supergirl. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

Warner Bros. Interactive Entertainment bijatykę Injustice 2 kilka miesięcy temu. Gra będzie stanowić sequel nieźle przyjętego Injustice: Gods Among Us. – W Injustice 2 wprowadzimy nowe funkcje, które odmienią sposób grania w bijatyki – zapewnia Ed Boon ze studia NetherRealm, które zajmie się produkcją tytułu.

David Haddad, czyli szef Warner Bros. Interactive Entertainment, obiecuje z kolei niesamowitą rozgrywkę oraz oryginalną historię, stojącą za każdym z bohaterów. Do walki staną tak znane postacie z uniwersum DC jak Batman, Superman, Supergirl oraz Aquaman. Będą też nowi złoczyńcy, choćby Atrocitus oraz Gorilla Grodd.

Potyczki rozegrają się z kolei na arenach wzorowanych na tak kultowych miejscach jak Metropolis, Gotham City czy Atlantis. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun Injustice 2, które zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w 2017 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie