Za 9 zł uatrakcyjnisz sobie zabawę w grze z oferty PS Plus październik 2022

PS Plus listopad 2021
Newsy PS4 PS5

Kto pobrał bijatykę Injustice 2, która jest rozdawana w ramach oferty PS Plus październik 2022, może skorzystać z dużej promocji na jeden z dodatków. Jest on naprawdę pomocny.

Injustice 2, Hot Wheels Unleashed oraz Superhot tworzą październikową ofertę PS Plus. Gry można już przypisywać do swojej biblioteki. Jeśli zainteresowała Was pierwsza z wymienionych produkcji, podrzucamy link do promocji na dodatek Niewyczerpalne transformacje.

Injustice 2 z oferty PS Plus. Promocja na dodatek

Dodatek Niewyczerpywalne transformacje kosztuje standardowo 45 zł, lecz do 13 października zapłacisz 80% mniej. Do tego czasu zaopatrzymy się w DLC za jedyne 9 zł.

Dzięki dodatkowi będziesz przekształcać sprzęt bez użycia kryształów źródła, które zdobywamy w grze wykonując wyzwania lub kupujemy je za prawdziwe pieniądze.

Injustice 2 – Niewyczerpywalne transformacje

Transformacje pozwalają przypisać wygląd danego przedmiotu do innego elementu wyposażenia. Zatem, komu podoba się np. podstawowa maska Batmana, ale zdobył lepszą, może sprawić, że będzie ona wyglądała jak podstawowa, tyle że ze statystykami mocniejszej wersji. Z opisywanym dodatkiem możesz transformować do woli i ile chcesz, bez straty kryształów życia.

Injustice 2 to bijatyka od twórców Mortal Kombat, w której występują legendy z uniwersum DC. W każdym starciu zdobywasz wyposażenie umożliwiające dostosowanie i rozwój postaci.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie