Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

2 komentarze

Street Fighter V: Champion Edition przez dwa tygodnie za darmo na PC i PS4

W dniach 5-19 sierpnia fani bijatyk będą mieli okazję przetestować Street Fighter V: Champion Edition zupełnie za darmo. Tytuł będzie dostępny na PC i PS4.

Champion Edition zawiera praktycznie całą zawartość, jaką otrzymywała produkcja od premiery w 2016. Wydana na początku tego roku kompletna kolekcja oferuje wszystkie dostępne tryby, 40 bohaterów, 34 areny i ponad 200 kostiumów. Jeśli ktoś zastanawiał się ostatnio, czy zakupić bijatykę w najnowszej edycji, to być może pomocny okaże się fakt, że za dwa dni będzie można wypróbować cały zestaw zupełnie za darmo.

Produkcja będzie dostępna bezpłatnie zarówno na blaszakach, jak i konsoli Sony. Tę pierwszą wersję przetestujemy poprzez platformę Steam, a wydanie na PS4 znajdziemy w sklepie PlayStation. Jeśli zdecydujemy się zakupić tytuł, to postęp uzyskany w ciągu darmowych dwóch tygodni zostanie zachowany.

Street Fighter to piąta główna część klasycznej serii bijatyk od Capcomu, której początki sięgają 1987. Tytuł nie różni się pod względem mechaniki od poprzedniczek: nadal mamy sprawdzony system, w którym dwie postaci stoją naprzeciw siebie i walczą przy użyciu bogatego zestawu ciosów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się