Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowy tydzień ze Street Fighter V: Champion Edition

Zabawa startuje już dzisiaj na komputerach PC oraz konsoli PlayStation 4.

W połowie lutego zadebiutuje Street Fighter V: Champion Edition, czyli dopakowana wersja bijatyki z 2016 roku. Zanim jednak to nastąpi, Capcom pozwoli sprawdzać grę przez cały tydzień za darmo na PS4 i pecetach.

Jak informuje deweloper na Twitterze: Walcz jak mistrz i przygotuj się na Street Fighter V: Champion Edition z darmowym trialem dostępnym na PS4 i Steam od 3 lutego do 9 lutego! Nowi gracze mogą wypróbować wszystkich 39 dostępnych w grze wojowników!

Data premiery Street Fighter V: Champion Edition została wyznaczona na 14 lutego, a kto posiada już podstawową wersję bijatyki, będzie mógł ją ulepszyć do edycji mistrzów za pomocą specjalnego pakietu „Upgrade Kit”, który tak został opisany przez dewelopera: Kup ten pakiet, aby natychmiast uzyskać dostęp do ponad 2000 elementów dodatkowych do gry Street Fighter V. Pakiet zapewnia też dostęp do dwóch nowych postaci oraz powiązanej zawartości dodatkowej i strojów z chwilą ich premiery. Obecnie obejmuje 24 dodatkowe postacie (aż do sezonu 4, więcej informacji poniżej) i 16 postaci podstawowych, a więc pozwala na grę aż 40 różnymi postaciami! Wyciśnij z gry SFV, ile się da!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się