Streamer zamknął się w szafie, a widzowie katowali go za pieniądze

Streamer zamknął się w schowku i dawał się katować za pieniądze
Newsy Rozrywka

To jest dopiero pomysł na zarobek… Pewien streamer postanowił dać się wykorzystywać przez widzów za pieniądze. Finalnie przegrał wyzwanie.

Przez ponad 25 godzin streamer IZIDORE siedział w schowku albo innej garderobie. Pokoik był malutki, a ledwo starczało miejsca na niego samego. W środku było tylko parę ubrań, suszarka, a wszystko wyglądało na przygotowane specjalnie z myślą o tym wyzwaniu. Miało polegać na tym, że będzie on przez trzy dni siedział w ciemności i zamknięciu. Widzowie mieliby wpłacać donate’y, które skutkowały jego “torturami”.

Streamer dał się nękać za pieniądze

IZIDORE z ponad 36 tys. widzów nie spodziewał się, że ludzie tak chętnie będą go nękać. Ba, przecież byle “flashbang” kosztował zaledwie 25 centów. Dla wielu internautów była to niska opłata za możliwość patrzenia na to, jak streamer cierpi. Nie będę może wnikał, jak źle świadczy to o ludzkości (choć to bardziej wina streamera czy faktycznie widzów?), ale trzeba przyznać, że wyzwanie faktycznie wydaje się trudne.

Może i głupie, ale jednak trudne. Streamer finalnie nie dał rady. Minęło około 25 godzin, gdy zegar odliczający do końca wyzwania zatrzymał się na ponad 48 godzinach. Tyle mu zostało, ale postanowił się poddać. Poleciały łzy, a chwilę wcześniej wyglądał, jakby cierpiał na atak paniki. Niektórzy na czacie informowali jego dziewczynę o tragicznym stanie, w jakim się znajduje. Wtedy IZIDORE wyszedł ze schowka i teraz, jako karę za przegranie challenge’u, musi skasować swój samochód. W formie wpłat mógł jednak zarobić całkiem sporo.

Inne formy katuszy zakładały m.in. dmuchanie w niego z dmuchawy do liści, strzelanie piłeczkami do ping-ponga czy nawet jego dziewczynę, która miała obrzucać go jajkami. Co ciekawe, cały streamer da się obejrzeć na Twitchu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie