Strażnik z The Evil Within 2 będzie przerażający

Sami zobaczcie.

Kilka dni temu przedstawialiśmy fragment dema The Evil Within 2 z Gamescom 2017, które było okraszone komentarzem redaktorów serwisu GameStar. Dzisiaj możemy spojrzeć na ten materiał bez gadania, czyli z dźwiękami, które usłyszymy w grze. A te stanowią w zasadzie połowę klimatu nadchodzącego horroru.

Pozbawiający tchu bieg korytarzem. Odbijający się echem śmiech i wycie piły mechanicznej miesza się z odgłosem twoich kroków. Jeśli wystarczy ci odwagi, by się obejrzeć, zobaczysz tornado części ciała tworzące istotę znaną jako strażnik – zachęca Bethesda do odpalenia gameplay’u.

The Evil Within 2 ukaże się na platformy PlayStation 4, Xbox One i PC w październiku, w piątek trzynastego. Wcielisz się w Sebastiana Castellanosa, który w stworzonej przez Shinjiego Mikamiego kontynuacji survival horroru z 2014 roku musi po raz kolejny wkroczyć do piekła. Walcz z potwornymi istotami w straszliwej krainie i zmierz się ze swoimi najgorszymi koszmarami, biorąc udział w wyścigu, w którym stawką jest życie twojej własnej córki.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: