Koty oglądające rozgrywkę Stray to najbardziej urocza rzecz w internecie [WIDEO]

Stray - zobaczcie koty oglądające grę. Najbardziej urocza rzecz w necie
Newsy PC PS5

Przeglądanie nowego konta na Twitterze to idealny sposób na spędzenie popołudnia. Koty oglądające Stray zapewnią nam relaks, jakiego potrzebujemy.

Stray niedawno się ukazało i z miejsca zdobyło sympatię nie tylko recenzentów, ale i graczy. Wyniki na Steam mówią same za siebie – jest wyjątkowo dobrze. Jeżeli sami jesteście ciekawi, czy gra o kocie w cyberpunkowym mieście mogła się udać – zapraszamy do naszej recenzji.

Tymczasem społeczność fanów-kociarzy gry ma nowe zainteresowanie. Okazuje się, że zmagania wirtualnego zwierzaka bardzo interesują naszych rzeczywistych kompanów. Internet dosłownie zalała fala filmików pokazujących reakcję kotów na gameplay ze Stray. I, trzeba przyznać, oglądanie tego wszystkiego brzmi jak jeden z najciekawszych sposobów na spędzenie kilkudziesięciu minut, aby po prostu się odstresować.

Wiele kociaków jest po prostu zainteresowanych tym, co dzieje się na ekranie. Mogą przez długi czas wpatrywać się w ekran i podziwiać kunszt deweloperów z BlueTwelve Studio. Niektóre koty pragną jednak nieco “dosłowniej” doświadczyć cyberpunkowego świata, bo urokliwie trącają łapką telewizory czy miauczą w stronę głównego bohatera gry. Ba, niektórym nie wystarczy nawet to – radośnie wysłuchują dźwięków zwierzaka dobywających się z DualSense.

Sporo filmików znajdziecie na nowym koncie na Twitterze @CatsWatchStray. Cały czas dodawane są tam kolejne zdjęcia lub filmy. Koniecznie podzielcie się z nami swoim ulubionym (a być może Wasz kot też lubi oglądać rozgrywkę w Stray?).

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie