Podano przybliżoną datę premiery Stray

Stray - grafika
Newsy PC PS4 PS5

Na grę o bezdomnym kotku czeka wiele osób. Sony wyjawiło, że Stray ma zadebiutować tego lata.

W czerwcu 2020 zapowiedziano przygodówkę z mruczkiem w roli głównej. Od tej pory ciągle wypatrujemy tego tytułu na półkach sklepowych. Niedawno informowaliśmy, że Stray otrzymało notę od koreańskiej organizacji GRAC, która ocenia zawartość gier wideo (coś w rodzaju europejskiego PEGI). To sugerowało, że ogłoszenie daty premiery produkcji to tylko kwestia czasu. Teraz w końcu coś ruszyło w tej sprawie.

Na Twitterze PlayStation pojawił się post dotyczący Stray i dwóch innych gier: We Are OFK i Cult of the Lamb. Z załączonego krótkiego teasera wynika, że Stray i We Are OFK będą mieć premierę latem 2022. A wcześniej mówiono, że tytuł o kotku ukaże się „na początku 2022” – czyli, innymi słowy, produkcja zalicza małe opóźnienie. Natomiast Cult of the Lamb trafi do graczy jesienią bieżącego roku.

Stray przedstawi rzeczywistość, w której zamiast ludzi na świecie żyją roboty. Historia zostanie opowiedziana z perspektywy mruczącego futrzaka. Produkcja ma stawiać na eksplorację i rozwiązywanie zagadek. Pod tym adresem w zeszłym roku prezentowaliśmy intrygujący gameplay.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie