Stray – kiedy zadebiutuje kiciuś? Dowiemy się za chwilę

Stray – kiedy zadebiutuje kiciuś? Dowiemy się za chwilę
Newsy PC PS4 PS5

Stray zapowiada się arcyciekawie, ale wciąż nie znamy daty premiery produkcji. Zagraniczne media sugerują, że może się to niebawem zmienić.

W czerwcu 2020 zapowiedziano grę przygodową z kotem w roli głównej. Od tej pory wiele osób – w tym ja – z wytęsknieniem czeka na ten tytuł. Stray miało trafić do nas na początku 2022, ale niestety nikt nie zabiera głosu w tej sprawie, a czas płynie. Okazuje się jednak, że teraz najpewniej coś ruszy w tej sprawie.

Jak podaje serwis Gematsu, Stray właśnie otrzymało notę koreańskiej organizacji GRAC, która ocenia zawartość gier wideo (coś na kształt europejskiego PEGI). To zdaniem dziennikarzy Gematsu wskazuje na to, że już za chwilę ma zostać ogłoszona dokładna data premiery tytułu.

Stray przedstawi rzeczywistość, w której role ludzi przejęły roboty. Jako uroczy mruczuś będziemy eksplorować świat i rozwiązywać zagadki, a od czasu do czasu wydamy z siebie miauknięcie. Pod tym adresem w zeszłym roku prezentowaliśmy intrygujący gameplay z gry.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie