Niektóre misje Stranger of Paradise Final Fantasy Origin nie będą dostępne dla każdego

Stranger of Paradise Final Fantasy Origin - bohaterowie gry
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Twórcy Stranger of Paradise Final Fantasy Origin podjęli dość kontrowersyjną decyzję w sprawie dodatkowych misji. Część z nich będzie dostępna jedynie w niestandardowym wydaniu i nie będzie można ich nabyć jakąkolwiek inną drogą.

Wczoraj na oficjalnym profilu gry na Twitterze pojawiła się informacja o zawartości wersji Digital Deluxe. Decydując się na nią, gracze zyskają dostęp do questów Trials of the Dragon King, Wanderer of the Rift i Different Future.

Zamów przedpremierowo edycję Digital Deluxe gry #StrangerOfParadise #FinalFantasy Origin, aby otrzymać trzy dodatkowe misje, gdy tylko się pojawią: Trials of the Dragon King, Wanderer of the Rift oraz Different Future: http://sqex.link/myan.

Misje te nie będą dostępne osobno.

https://twitter.com/fforigin/status/1476191524132204547?s=20

Sprawdziłem, czy ewentualnie wersji Deluxe nie da się zakupić w wydaniu pudełkowym i tutaj sprawa się nieźle komplikuje. Przeglądając polskie sklepy, które oferują tego typu artykuły, natrafiłem jedynie na pudełka w podstawowej wersji. Oznacza to, że najpewniej po premierze Stranger of Paradise Final Fantasy Origin nowymi misjami nacieszą się jedynie osoby, które nabędą “cyfrę”. Cóż, nie jak Wy uważacie, ale według mnie jest to małe wykluczenie, które jest dość nielogiczne.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie