Sterowniki AMD Radeon Software 16.5.1 poprawią wydajność w Forza Motorsport 6: Apex

Ile można zyskać instalując nowe sterowniki?

Dwa dni temu Nvidia wypuściła sterowniki GeForce 365.10 WHQL, które były dedykowane m.in. wspomnianym wyścigom w wersji na PC. Teraz mamy podobny ruch ze strony konkurencji, która zaznacza, że ich nowe drivery poprawią wydajność w Forza Motorsport 6: Apex o 27 proc. w porównaniu do wcześniejszych sterowników AMD.


Wyliczono to odpalając grę najpierw na sterownikach Radeon Software Crimson Edition 16.4.2, a następnie na najnowszych, czyli AMD Radeon Software 16.5.1, które pobierzecie z oficjalnej strony AMD.

Testy wydajności przeprowadzono na komputerze wyposażonym w procesor Intel i7 5960X CPU, 16GB DDR4-2666 Mhz RAM oraz kartę graficzną AMD Radeon R9 Fury X. Wspomnianą poprawę wydajności w Forza Motorsport 6: Apex o 27 proc. zanotowano przy grze działającej w rozdzielczości 3840×2160.

Zainteresowani nadchodzącymi wyścigami powinni zerknąć na minimalne, rekomendowane oraz idealne wymagania sprzętowe dla Forza Motorsport 6: Apex, które publikowaliśmy w tej wiadomości. Przypominamy też, że dzisiaj startują beta testy tytułu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 Shares
Share7
+1
Tweet