Steam Summer Sale 2022. Wybieramy najciekawsze oferty dla graczy

Wyprzedaż Steam
Newsy PC

Steam Summer Sale 2022 rozpoczęło się już jakiś czas temu. Wybieramy najciekawsze oferty na gry. Nie brakuje hitów, ale jest też sporo świetnych indyków.

Niedawno oficjalnie ruszyło Steam Summer Sale 2022. Oczekiwana wielka wyprzedaż jest kolejnym wcieleniem promocji na platformie Valve. Tym razem jednak przeceniono olbrzymią liczbę gier. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie – nie brakuje tu mniejszych pozycji, ale i także wielu docenianych hitów. Znajdziemy zarówno niedawno wydane produkcje, jak i takie, które część z nas może posiadać na swoich „kupkach wstydu” od jakiegoś czasu.

Tym razem Valve postanowiło ruszyć też z pewną dodatkową nowością. Na platformie pojawił się bowiem niejaki Clorthax – gość z przyszłości. Naszym zadaniem jest odnalezienie paru fikcyjnych gier, których on poszukuje. W nagrodę dostaniemy nie tylko sugestie podobnych tytułów, ale też odznaki czy animowane dodatki do naszego profilu.

Wiem jednak, że najważniejsze w tym wszystkim są same promocje. Tych nie brakuje, a na głównej stronie wyprzedaży bez problemu znajdziemy interesującą nas kategorię. Jeżeli nie macie czasu szukać fajnych oferty osobiście, stworzyliśmy dla Was różnorodną listę z ciekawymi grami, którymi warto się zainteresować.

Najciekawsze oferty na Steam Summer Sale 2022:

Koniecznie podzielcie się innymi ciekawymi promocjami, jeżeli na jakieś się natknęliście!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie