Świetna paczka gier na Steam taniej o 400 zł. 6 pozycji dla fanów FPS-ów i nie tylko

Steam - paczka gier dla fanów FPS-ów taniej o 400 zł!
Newsy PC

6 gier FPS znajdziecie w paczce wycenionej obecnie na niecałe 34 zł. To naprawdę spora obniżka, a każdy tytuł dostaniecie w formie kodu na Steam.

Raz na jakiś czas zdarzy się taka promocja, o której aż szkoda byłoby nie napisać. Dopiero co informowałem Was o tym, że Fanatical rozdaje bardzo ciekawą pozycję na Steam zupełnie za darmo, a teraz dostępna jest paczka sześciu gier za grosze. I to niemal dosłownie, bo obniżka wynosi ponad 400 złotych. Jest to coś idealnie dla fanów “indyków”, staroszkolnych FPS-ów, survivali, a nawet… gier rytmicznych.

Fight Shoot Survive Bundle z grami na Steam zawiera:

  • Dead Island: Riptide
  • Hands of Necromancy
  • Golden Light
  • BPM: Bullets per Minute
  • The Citadel
  • Survive the Nights

Paczka dostępna jest w tym miejscu w cyfrowym sklepie Fanatical. Warto jednak zaznaczyć, że po zakupie otrzymamy kody na Steam, więc każda z wymienionych wyżej gier powędruje prosto na nasze konto na tej platformie. Zdaję sobie sprawę, że bodaj najbardziej popularnych tytułem jest spin-off Dead Island, ale wbrew pozorom jest to również najmniej interesująca pozycja. Mimo wszystko i tak warto się tym zestawem zainteresować, bo kupimy go za 33,83 zł, a nie 435,19 zł, ile Fanatical liczy sobie za niego bez promocji. Dodam tylko, że kupno każdej z wymienionych gier na Steam kosztowałoby nas 444,95 zł, ale aktualnie dwie pozycje są w sporej przecenie. Mimo wszystko nieco ponad 30 zł i tak wydaje się świetną ofertą.

Z mojej strony polecę ten zestaw dla wielbicieli staroszkolnych FPS-ów, klimatu kultowych strzelanek i kuriozalnych pomysłów. Najjaśniejszym punktem zestawu jest Golden Light, czyli “gra o mięsie”. Przyznam, że nie jestem w stanie opisać tej produkcji zwykłymi słowami… Jeżeli lubicie horror, gry w stylu prop hunt i wiele różnych obrzydliwości – to gra właśnie dla Was. Oprócz tego warto zainteresować się BPM, czyli rytmicznym FPS-em z rockowymi melodiami. Fani survivali i zombie mogą z kolei liczyć na całkiem udane Survive the Nights.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie