Nowa gra za darmo na Steam, z którą zostaniecie alchemikami. Nie macie wiele czasu

Gra za darmo na Steam. Świetna pozycja przez ograniczony czas
Newsy PC

W sklepie Fanatical już teraz dostępna jest nowa gra za darmo na Steam. Mowa o Alchemy Garden, czyli swoistym symulatorze alchemika.

Raz na jakiś czas w cyfrowym sklepie Fanatical dostępne są nowe promocje lub coś jeszcze lepszego – gry za darmo. Bardzo raduję się, mogąc donieść, że nowa pozycja, którą każdy może przypisać do swojego konta Steam, brzmi bardzo dobrze dla fanów alchemii, fantasy i czarodziejstwa. Nie macie jednak aż tak dużo czasu, więc lepiej odebrać ją, póki o tym pamiętacie.

Kolejna gra za darmo na Steam dzięki Fanatical

Pozycją, o której mówię, jest Alchemy Garden, czyli uroczo wyglądająca gra będąca czymś w stylu “symulatora alchemika”. Twórcy jednak nie koncentrują się na przedstawieniu głębokich systemów warzenia eliksirów. Możemy liczyć raczej na grę “na uspokojenie” w stylu Animal Crossing. Ba, tu nawet styl wizualny jest bardzo podobny. Całość rozgrywa się w fantastycznej krainie Rosewood Ville, gdzie sami stworzymy naszą postać.

Twórz magiczne mikstury i sprzedawaj je we własnym sklepie alchemicznym! Odkrywaj świat i zbieraj rośliny, aby odkrywać nowe przepisy! Zadbaj o swój własny ogród alchemii i udekoruj sklep, jak chcesz w tej grze symulacyjnej życia!

– czytamy w opisie gry na Steam

Główne sedno rozgrywki skupia się na pozyskiwaniu składników, z których możemy następnie tworzyć mikstury i inne specyfiki. Prowadzimy własny sklep, w którym je sprzedajemy. Warto także zadbać o ogród, z którego możemy czerpać najważniejsze ingrediencje. Raz na jakiś czas przyjdzie nam wyruszyć w świat, wykonać parę zleceń, zebrać rzadkie składniki i odkryć atrakcyjnie zaprojektowany świat. Mimo że rozgrywce nieco brakuje głębi, mówimy o grze za darmo, więc warto jej wybaczyć te błędy.

Jeżeli chcecie odebrać Alchemy Garden w formie kodu na Steam, musicie udać się na tę stronę. Wymagane jest konto Fanatical oraz potwierdzenie adresu e-mail. Wraz z grą otrzymujemy kod na 5-procentową zniżkę w sklepie Fanatical. Grę odbierzecie do 22 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie