Steam Next Fest logo Steam

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

Steam Next Fest rozpoczęty. Setki gier do wypróbowania za darmo!

Wczoraj ruszyła kolejna odsłona Steam Next Fest. To cykliczna impreza online, w ramach której możemy wypróbować liczne wersje demo nadchodzących produkcji.

Wczoraj o godzinie 19.00 czasu polskiego rozpoczęła się jesienna edycja Steam Next Fest. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami potrwa ona do 7 października. W ramach wydarzenia przez tydzień będziemy mogli oglądać transmisje wideo z rozmów z deweloperami i testować dema niewydanych jeszcze gier. A oprócz tego Valve przewiduje też liczne promocje dostępnych na rynku tytułów.

Jeśli chodzi o wersje demonstarcyjne, to w aktualnie trwającej edycji Steamowego festiwalu czeka na nas ich aż 712. Znajdziemy je wszystkie pod tym adresem. To prawdziwy raj dla miłośników indyków, ale nie tylko – tytułów wartych uwagi jest naprawdę dużo i każdy wypatrzy tu coś dla siebie.

Oczywiście nie zabrakło polskich produkcji. Z zaciekawieniem spoglądam chociażby na War Mongrels – gra, która ma mieć premierę jeszcze w październiku, to zdecydowanie „mój” gatunek. Z przyjemnością wypróbuję więc wersję demonstracyjną. Fajnie zapowiadają się także rodzime JARS czy Suicide Vegetables. Oczywiście nie są to jedyne produkcje polskich deweloperów, których dema są dostępne na festiwalu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się