Steam Next Fest rozpoczęty. Setki gier do wypróbowania za darmo!

Zapomniana funkcja Steam znacznie przyspieszy nam start rozgrywki
Newsy PC

Wczoraj ruszyła kolejna odsłona Steam Next Fest. To cykliczna impreza online, w ramach której możemy wypróbować liczne wersje demo nadchodzących produkcji.

Wczoraj o godzinie 19.00 czasu polskiego rozpoczęła się jesienna edycja Steam Next Fest. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami potrwa ona do 7 października. W ramach wydarzenia przez tydzień będziemy mogli oglądać transmisje wideo z rozmów z deweloperami i testować dema niewydanych jeszcze gier. A oprócz tego Valve przewiduje też liczne promocje dostępnych na rynku tytułów.

Jeśli chodzi o wersje demonstarcyjne, to w aktualnie trwającej edycji Steamowego festiwalu czeka na nas ich aż 712. Znajdziemy je wszystkie pod tym adresem. To prawdziwy raj dla miłośników indyków, ale nie tylko – tytułów wartych uwagi jest naprawdę dużo i każdy wypatrzy tu coś dla siebie.

Oczywiście nie zabrakło polskich produkcji. Z zaciekawieniem spoglądam chociażby na War Mongrels – gra, która ma mieć premierę jeszcze w październiku, to zdecydowanie „mój” gatunek. Z przyjemnością wypróbuję więc wersję demonstracyjną. Fajnie zapowiadają się także rodzime JARS czy Suicide Vegetables. Oczywiście nie są to jedyne produkcje polskich deweloperów, których dema są dostępne na festiwalu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie