Polska gra za darmo do sprawdzenia na Steam. Mroczny front wschodni II wojny światowej

War-Mongrels-Steam
Newsy PC

Weekend jeszcze niezaplanowany? Na Steam możesz zatem pobrać niezłą grę w klimatach II wojny światowej. To polska produkcja, bardzo pozytywnie oceniana.

Steam rusza z kolejnym darmowym weekendem. Tym razem mamy 3 dni, żeby pobawić się za 0 zł przy polskiej wojennej produkcji od studia Destructive Creations. Mowa o dobrze przyjętym przez graczy tytule War Mongrels.

Gra za darmo do sprawdzenia na Steam

War Mongrels to izometryczna gra taktyczna w czasie rzeczywistym, której akcja toczy się na froncie wschodnim II wojny światowej. Kto chętny na darmowe granie, może pobrać tytuł pod poniższym linkiem. Darmowy weekend potrwa do poniedziałku, 17 kwietnia, godz. 19:00 czasu polskiego:

Pamiętaj, że po zakończeniu darmowego weekendu, tytuł zniknie z Twojej biblioteki i nie będziesz mógł/mogła go uruchomić.

Gra jest połączeniem elementów taktycznych, przygodowych i skradania się, z mroczną fabułą. Możemy poznawać historię samodzielnie, lub w sieciowym trybie kooperacji.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie