Gra za darmo na Steam. Imponująco dobrze oceniana nowość od SEGA

Steam - ruszyła wyprzedaż gier Electronic Arts. Co w promocji?
Newsy PC

Na Steam możemy pobierać za darmo najnowszą grę od kultowego wydawcy SEGA. Chodzi o tytuł, który uśmierca popularnego jeża Sonica.

The Murder of Sonic the Hedgehog to najnowsza gra z niebieskim jeżem, która jest zupełnie za darmo do pobrania na Steam. Tytuł okazał się małą perełką i warto się nim zainteresować.

Choć gatunek powieści wizualnej może niektórych odstraszyć, to jestem niemal pewien, że fani jeżyka skorzystają z okazji. Tytuł został rewelacyjnie przyjęty przez społeczność platformy Valve. Obecnie średnia z kilku tysięcy recenzji graczy jest na poziomie “przytłaczająco pozytywnym”.

Sonic za darmo na Steam

Oto link do pobrania tytułu, a poniżej zarys fabuły oraz trailer:

Amy Rose z okazji urodzin urządza przyjęcie z motywem kryminalnym w pociągu Mirage Express! Sonic odgrywa w zabawie rolę ofiary, a wszyscy pozostali muszą rozwikłać zagadkę jego śmierci. Jednak cała ta sytuacja wydaje się nieco dziwna. To naprawdę tylko niewinna gra, czy może kryje się za tym coś mroczniejszego?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie