Nadal czekasz na możliwość zakupu Steam Decka? Valve ma kapitalną wiadomość

Steam Deck - Valve przyspiesza dostawy, kolejka się zmniejsza
Newsy PC

Steam Deck może wkrótce stać się nieco szybciej dostępny. Produkcja przenośnego komputera gamingowego Valve znacznie przyspieszyła.

Jeśli podobnie jak czekacie od kilku miesięcy na maila od Valve, w którym zostaniecie poinformowani o możliwości zakupu Steam Decka, otwierajcie szampana, bo jest co świętować. Producent potwierdził, że wkrótce ruszy wysyłka maili z kolejnej puli rezerwacji, a dodatkowo od teraz w ręce graczy trafi aż dwa razy więcej sprzętów w tym samym czasie. Produkcja przyspiesza i dostępność kieszonkowego komputera do grania powinna być zauważalnie lepsza.

Wspaniałe wieści z frontu produkcyjnego. Właśnie wysłaliśmy ostatnią partię maili z rezerwacjami na 2. kwartał, a 30 czerwca zaczniemy wysyłać maile z rezerwacjami na 3. kwartał.
Produkcja wzrosła i od dziś będziemy wysyłać ponad dwa razy więcej Steam Decków tygodniowo! Jeśli oczekujesz na wiadomość e-mail (z potwierdzeniem możliwości zamówienia – red. ), a jeszcze jej nie otrzymałeś, daj jej trochę czasu na przedostanie się przez internet. Możesz też po prostu wejść na stronę „https://store.steampowered.com/steamdeck” (będąc zalogowanym), aby sprawdzić stan swojej rezerwacji.

– czytamy w ogłoszeniu Valve

Nie spodziewałbym się jednak, że Steam Deck będzie dostępny od ręki – na taki stan rzeczy poczekamy wiele miesięcy. Przypominam, że pierwotnie premiera sprzętu została opóźniona właśnie ze względu na problemy z dostępnością.

Dostępności Decka wcale nie pomaga jego ogromna popularność. Zapotrzebowanie jest spore, wszak wielu graczy dostrzega w sprzęcie Valve bardziej wszechstronną wersję konsoli Nintendo Switch, która również rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Mimo wszystko warto mieć nadzieję, że na samą możliwość zakupu Steam Decka nie będzie trzeba wkrótce czekać ponad pół roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie