Steam Deck Death Stranding

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Steam Deck na pierwszej reklamie. „Najmocniejszy handheld na świecie”

Steam Deck zadebiutuje za parę miesięcy. Teraz Valve wypuściło filmik, który ma zachęcić graczy do zakupienia urządzenia.

Na oficjalnym kanale platformy Gabe’a Newella na YouTube można obejrzeć pierwszą reklamę Steam Decka. Valve zachwala w niej możliwości urządzenia, określając go najpotężniejszym handheldem na świecie. Filmik publikujemy poniżej.

Wideo prezentuje walory techniczne peceta. Sprzęt, który pozwoli nam zabrać nasze ulubione gry gdziekolwiek zapragniemy, został wyposażony w pełnowymiarowe gałki, analogowe spusty i definiowane przez użytkownika przyciski. W Steam Decku znajdziemy też dwa touchpady, żyroskop i oczywiście ekran dotykowy. A ponadto pod koniec reklamy autorzy wspominają, że urządzenie umożliwi streamowanie gier na inny pecet.

Steam Deck ma zadebiutować w grudniu 2021. Na rynku są dostępne trzy wersje – najtańsza kosztuje 1899 złotych, a najdroższa 3099. Z ciekawszych kwestii wiemy również, że w momencie premiery urządzenie będzie dostępne wyłącznie w kolorze czarnym. Niemniej projektanci nie wykluczają wypuszczenia innych kolorów w późniejszym czasie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się