Zwrot gry na Steam. Jak to zrobić?

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Wyciekły daty nadchodzących wyprzedaży na Steamie. Oto, kiedy Gabe Newell dostanie wasze pieniądze

Po internecie hulają dokładne terminy tegorocznych wyprzedaży na platformie Steam. Najbliższych promocji możemy spodziewać się już od 1 października.

Co roku Valve organizuje cebulowe festiwale, a o ich datach informuje na bieżąco. Tymczasem w sieci właśnie pojawiła się rozpiska wszystkich wydarzeń do końca roku. Pierwsze promocje – związane z kolejną edycją kojarzonego z wysypem wersji demonstracyjnych Steam Next Fest – rozpoczną się już 1 października i potrwają tydzień. Oto dokładny rozkład jazdy na III kwartał 2021:

  • Steam Next Fest: 1 października – 7 października
  • Digital Tabletop Fest 2021: 21 października – 25 października
  • Halloween Sale: 28 października – 1 listopada
  • Wyprzedaż jesienna: 24 listopada – 30 listopada
  • Wyprzedaż zimowa: 22 grudnia 2021 – 5 stycznia 2022

Oczywiście warto zaznaczyć, że są to jedynie nieoficjalne dane – na potwierdzenie dat tych wydarzeń trzeba poczekać.

A skoro już w temacie wyprzedaży jesteśmy, zachęcamy do stałego śledzenia naszego działu z promocjami. Znajdziecie tu najświeższe oferty dotyczące gier pudełkowych i nagich, usług i sprzętu gamingowego. Natomiast w kwestii aktualnych okazji warto wspomnieć chociażby o trwającym do poniedziałku bezpłatnym weekendzie z Rainbow Six Siege; poza tym możemy teraz upolować polskiego RTS-a o ufoludkach The Mims Beginning.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się