Za darmo na Steam. Świetny prezent od Valve

Za darmo na Steam. Świetny prezent od Valve - PlanetaGracza
Newsy PC

Valve nie przestaje rozdawać prezentów na Steam! Nadal możemy odebrać ostatnie dodatki do profilu, ale już pojawiły się najnowsze gratisy!

To Epic Games Store wygrywa pod kątem nowych gier za darmo, ale Steam stara się przekonać graczy czymś innym. Choć w sumie ciężko stwierdzić, czy nadal “stara się”, skoro cały czas cieszy się nieposzlakowaną opinią największej platformy dla graczy. Spora w tym zasługa funkcji społecznościowych, a także ich regularnego wspierania.

Steam rozdaje prezenty!

Gracze na platformie Valve od dawna mogą uatrakcyjniać i dostosowywać swój profil wedle gustu. Dotyczy to ustawiania specjalnych awatarów, w tym tych animowanych. Mamy limitowane tła, ramki, a nawet tła mini-profilu, który pojawia się po najechaniu na ksywkę gracza na liście znajomych. Jest więc tego całkiem sporo. Firma stara się przy tym regularnie oferować prezenty, które przypomną graczom, za co właśnie kochają tę platformę.

Teraz każdy zupełnie bez opłat odbierze limitowanego awatara (animowanego!), ramkę awatara oraz dedykowaną temu animowaną naklejkę. Wszystkie przedstawiają talię kart. Czemu? Bowiem prezent rozdawany jest z okazji trwającego właśnie “Festiwalu Tworzenia Talii”. Dzięki niemu gracze mogą kupić sporo karcianych pozycji taniej.

Do odebrania przedmiotów nie potrzeba w zasadzie niczego, oprócz konta na Steam. Punkty również nie grają tu roli, bo nawet w ten sposób nie trzeba za nic płacić. Wystarczy tylko przypisać je do konta! Jeśli natomiast chcecie sprawdzić dema karcianek, kupić je taniej lub po prostu przejrzeć katalog najświeższej promocji, zapraszam w to miejsce.

Nadal można również odbierać darmowe prezenty z okazji PAX East 2024.

Źródło: https://store.steampowered.com/points/shop/app/2842700

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie