Steam rozdaje za darmo kolejne limitowane prezenty

Steam-prezenty-za-darmo
Newsy PC

Jeśli chcecie “fajnie wyglądać” na Steam, możecie odebrać za darmo trzy nowe prezenty, które wykorzystacie na swoim profilu.

Tym razem to nie gry za darmo na Steam, a coś zupełnie innego. Gracze posiadający konta na platformie Valve mogą zgarnąć za free kolejne elementy, które wzbogacą profil użytkownika. Zatem przyda się to osobom, które dbają o swój internetowy wizerunek i chcą pokazać się z oryginalnej strony. Wspomniałem, że to kolejne prezenty, ponieważ pierwszy możemy odbierać od kilku dni jest to nawet fajne tło profilu, które wyświetla się innym graczom, jeśli odwiedzą nas na Steam. Teraz pojawiły się animowane naklejki oraz animowana ramka awatara.

Za darmo na Steam. Wzbogać swój profil nowymi elementami

Poniżej zamieszczamy link do miejsca, gdzie odbierzemy zarówno tło, jak i nowe darmowe prezenty. Są one rozdawane z okazji targów PAX East 2024.

Przypominamy, że ramki są widoczne na twoim profilu, stronach Społeczności Steam oraz miniprofilu. Zobaczą je również nasi znajomi na liście znajomych i czacie, gdy jesteśmy online. Natomiast naklejki możemy używać na czacie i wyświetlać je w gablocie przedmiotów profilu.

Jeśli jesteście natomiast zainteresowani grami za darmo na platformie Valve lub w Epic Games Store, co chwilę pojawia się coś nowego do pobrania. Wszystkie opisujemy w naszej sekcji pod tym adresem.

Źródło: Steam

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie