Darmowe prezenty na Steam. Odbierajcie już teraz

Steam rozdaje świetne prezenty | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Steam rozdaje kolejne darmowe prezenty, tym razem związane z wielkim festiwalem FPS-ów. Posiadacze kont na platformie mogą zgarnąć szereg bajerów.

Valve w ostatnim czasie przy każdym swoim wydarzeniu oferuje atrakcje. I nie chodzi tu tylko o dema czy promocje, ale także darmową zawartość dla naszych profili!

Steam z prezentami

Niedawno pisaliśmy o aż 12 nowych darmowych grach, w które zagracie na platformie od Valve. Teraz jednak cała atrakcja pochodzi bezpośrednio od firmy, choć nie ma mowy o grach. Zamiast tego posiadacze kont na platformie odbiorą trzy cyfrowe gratisy. Są to dodatki do profili graczy. Mowa konkretnie o animowanym awatarze, specjalnej ramce awatara oraz o animowanej naklejce.

Do odbioru nie potrzeba żadnych punktów ani nic takiego. Wszystko oznaczone zostało jako “za darmo”, dzięki czemu nie trzeba dokonywać żadnych płatności. Musicie jednak posiadać aktywne konto na platformie i tyle wystarczy, aby cieszyć się gratisami. W razie czego – jeśli wystąpi error lub nie będziecie mogli odebrać przedmiotów, warto odświeżyć stronę lub udać się do aplikacji.

To oczywiście nie wszystko, bo rozdawnictwo odbywa się w ramach festiwalu FPS-ów. Możecie udać się pod tę stronę, aby na własne oczy przekonać się, co nowego dla fanów widoku FPP przygotowało Valve. Jest tam sporo promocji, ale również możliwość łatwego przejrzenia interesujących nas FPS-ów i nie tylko.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie