Nowa gra za darmo na Steam to FPS z wirusami oceniany 10/10

Nowa gra za darmo na Steam to FPS z wirusami oceniany 10/10
Newsy PC

Przywitajmy kolejną bardzo dobrze ocenianą strzelankę, w której mamy sporo broni i nietypowego przeciwnika. Ta nowa gra za darmo na Steam posiada również wbudowaną minigierkę.

Choć nie jest to gra za darmo pokroju cudownie wyglądającego shootera z górnej półki The First Descendant, o którym jest obecnie głośno, to nadal pozostajemy po prostu przy dobrej zabawie. Tym razem proponujemy coś dla osób ze słabszymi komputerami, ale również dla tych, dla których grafika i rozmach to nie wszystko. Ową nowością jest dostępna od kilku dni produkcja Bacteria Warfare.

Bacteria Warfare – gra za darmo na Steam do pobrania

Odpalając Bacteria Warfare spotkamy się z nietypowym przeciwnikiem, jakim są wirusy oraz bakterie. Będziemy je niszczyć w konwencji pierwszoosobowego shootera, korzystając z wielu dostępnych broni. Do naszej dyspozycji oddano karabin szturmowy, karabin snajperski, dwa różne pistolety oraz strzelbę. Dodatkowo dostaniemy w nasze ręce granaty dymne i odłamkowe, które wyglądają jak tabletki w kapsułkach.

Podczas walki z zarazkami skorzystamy również z różnych umiejętności naszego bohatera. Możemy wejść w tryb “symulacyjnego oczyszczania”, który spowalnia upływ czasu i zapewnia potężne wzmocnienia, takie jak zwiększona siła ataku, regeneracja zdrowia i granatów w ekwipunku. Ponadto weźmiemy udział w treningach, które uczynią nas jeszcze silniejszym.

Rozgrywka w Bacteria Warfare jest bardzo prosta, co podkreślają gracze w swoich ocenach. Póki co, strzelanka posiada same pozytywne opinie, choć nie jest ich wiele. Jednak niemal każdy pisze, że strzelanie jest przyjemne, a gra ma własny charakter. Dodatkowym plusikiem jest minigra polegająca na dopasowywaniu trzech elementów.

Oto link do pobrania oraz gameplay z proponowanej dzisiaj darmowej gry:

Tutaj znajdziesz inne gry za darmo, których opisujemy naprawdę sporo. Niemal codziennie wyszukujemy dla Was nowe darmowe gry oraz starsze, które są rozdawane na Steam, w Epic Games Store i na innych platformach cyfrowej dystrybucji.

Źródło: Steam

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie