Trzymajcie portfele, niebawem kolejna wielka wyprzedaż na Steam

Steam z kolejną gigantyczną wyprzedażą. Znamy datę
Newsy PC

Steam przyzwyczaił nas do regularnych okazji, rabatów i promocji na gry. Jesienna wyprzedaż na platformie zbliża się wielkimi krokami.

Wbrew pozorom, jesień nie kończy się wcale wraz z końcem października, choć wtedy zdecydowanie dobiega końca ta „piękna” i kolorowa jesień. Teraz jest pochmurno, zimno i – szczerze mówiąc – nieco smutno. Na osłodę przychodzi więc Wam Valve, które już niedługo startuje z tegoroczną, kolejną już odsłoną swojego cyklicznego polowania na promocje.

Jak pokazuje nam SteamDB, Valve najpewniej wkrótce zacznie „teasować” gry, które trafią na promocje. Wszystko dlatego, że Jesienna Wyprzedaż Steam 2023 rozpocznie się już 21 listopada tego roku i potrwa do 28 listopada. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale można spodziewać się setek – jeżeli nie tysięcy – obniżek i innych świetnych okazji.

Z pewnością wrócimy do Was, gdy tylko pojawi się więcej konkretów. Start promocyjnego wydarzenia będzie stanowił także świetną okazję na to, aby przejrzeć katalog w poszukiwaniu najlepszych ofert. Część z nich może pojawiać się w naszym dziale Promocje.

Warto pamiętać, że to niejedyna wyprzedaż na platformie, jaka rozpocznie się jeszcze w tym roku. 21 grudnia 2023, czyli równo miesiąc po starcie najbliższego wydarzenia, można liczyć na Zimową Wyprzedaż. Także nie powinniście martwić się o to, że coś przegapicie, bo wkrótce będzie kolejna okazja, aby to nadrobić. Zgaduję jednak, że pojawią się przedmioty do profili graczy limitowane czasowo.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie