Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

State of Play zapowiedziane! Ujawniono szczegóły i datę wydarzenia

Następna edycja State of Play ma odbyć się jeszcze w tym tygodniu, a konkretnie w czwartek 6 sierpnia.

Na Twitterze PlayStation pojawiła się oficjalna zapowiedź kolejnego State of Play. Wiemy, że konferencja rozpocznie się 6 sierpnia o godzinie 22:00 czasu środkowoeuropejskiego. Japońskie przedsiębiorstwo ujawniło też parę szczegółów dotyczących tego, czego można spodziewać się po prezentacji.

Wbrew wcześniejszym przewidywaniom i nadziejom fanów, nie należy liczyć na duże ogłoszenia dotyczące PS5 – Sony dokładnie podkreśliło to w poście na Twitterze, chcąc uniknąć późniejszych rozczarowań. Konferencja skupi się wyłącznie na nadchodzących grach na PS4 i PS VR oraz pokazie kilku tytułów na PS5 od deweloperów niezależnych i third-party.

Wydarzenie ma trwać ponad 40 minut. Według tego, co Sony ujawniło na japońskim blogu, na pewno można liczyć na prezentację Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas. Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami krążącymi po sieci, na konferencji zobaczymy też nowy zwiastun Resident Evil 8.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się